-
اخبار ويژه
  • *** توجه: مهلت ثبت نام آنلاين پایان یافته است. از این پس ثبت نام در کنگره فقط در محل برگزاری امکان پذير مي باشد ***
صفحه اصلي | درباره کنگره | پيام رئيس انجمن

پيام رئيس انجمن

خداوند را شاکريم که اين توفيق را نصيب انجمن علمي پريودنتولوژي ايران نمود تا بارديگر شاهد برگزاري همايش و رويدادي علمي وزين شاخص در هفدهمين کنگره با حضور فرهيختگان و دانشمندان ايراني و غير ايراني از اقصي نقاط دنيا باشيم تا با تبادلات علمي شاهد ارتقاء جايگاه اين رشته و علوم وابسته درکشور محقق گردد.

 دراين رويداد براي اولين بار با حضور روساي انجمن هاي آمريکا و رئيس فدراسيون پريودنتولوژي اروپا ، رئيس انجمن تحقيقات ايمپلنت آمريکا و مسئولين گروه هاي پريودنتولوژي دانشگاههاي بن آلمان و کي اي تي _ پسکارا ايتاليا تفاهم نامه هاي همکاري هاي جامع آموزشي، پژوهشي خدماتي آماده و به امضا خواهد رسيد که به نوبه خود براي اولين بار در اين سطح درمنطقه اجرائي مي گردد که اين مهم در راستاي تقويت و ارتقاء کيفي انجمن در راستاي ماموريت هاي محوله و قطعاً هم راستا با گام چهارم برنامه تحول سلامت دولت محترم خواهد بود.

 اميد آن داريم تا دراين دوره با حمايتهاي همه جانبه شايسته و بايسته وزارت محترم بهداشت شاهد برونسپاري فرآيندهاي مرتبط با اعتبار بخشي برنامه اي و موسسه اي همانند سايرکشورهاي توسعه يافته به انجمن علمي –تخصصي باشيم . درخاتمه حضور تمامي همکاران و سروران عزيز دراين همايش را به فال نيک گرفته و آرزوي بهروزي همگان را خواهانيم .

دکتر بهزاد هوشمند

رئيس انجمن پريودونتولوژي

روزهاي مانده تا کنگره

آرشيو کنگره هاي پيشين


آمار بازديد سايت
1326532 نفر